Teknik, bygg, miljö & arbetsmiljö

Mattias Sandell

Mattias Sandell

Teknisk chef

Telefon: 08-670 27 20
mattias.sandell@stockholmshamnar.se

Per Ling-Vannerus

Per Ling-Vannerus

Infrastrukturchef

Telefon: 08-670 26 96
per.ling-vannerus@stockholmshamnar.se

Magnus Sjöberg

Magnus Sjöberg

Projektchef Stockholm Norvik Hamn

Telefon: 08-670 27 17
magnus.sjoberg@stockholmshamnar.se

Karl Lagerlöf

Karl Lagerlöf

Projektledare

Telefon: 08-670 27 52
karl.lagerlof@stockholmshamnar.se

Tobias Kednert

Tobias Kednert

Projektledare

Telefon: 08-670 27 67
tobias.kednert@stockholmshamnar.se

Sylva Sundström

Sylva Sundström

Arbetsmiljöchef

Telefon: 08-670 26 31
sylva.sundstrom@stockholmshamnar.se

Charlotta Solerud

Charlotta Solerud

Miljöstrateg

Telefon: 08-670 27 07
charlotta.solerud@stockholmshamnar.se

Ulrika Persson

Ulrika Persson

Miljöingenjör

Telefon: 08-670 27 06
ulrika.persson@stockholmshamnar.se

Ulf Andersson

Projektledare mark och anläggning

Telefon: 08-670 27 02
ulf.andersson@stockholmshamnar.se

Nader Bakhshi

Nader Bakhshi

Projektledare anläggning

Telefon: 08-670 26 22
nader.bakhshi@stockholmshamnar.se

Sebastian Zaar

Sebastian Zaar

Projektledare mark och anläggning

Telefon: 08-670 27 21
sebastian.zaar@stockholmshamnar.se

Jonas Sahlin

Projektledare mark och anläggning

Telefon: 08-670 27 05
jonas.sahlin@stockholmshamnar.se

Mats Ekman

Mats Ekman

Projektledare

Telefon: 08-670 26 21
mats.ekman@stockholmshamnar.se

Frida Christiansson

GIS-samordnare

Telefon: 070-299 75 53
frida.christiansson@stockholmshamnar.se

Gunnel Asp

Gunnel Asp

Underhållstekniker

Telefon: 08-670 26 23
gunnel.asp@stockholmshamnar.se

Claes Lönnervall

Claes Lönnervall

Projektledare

Telefon: 08-670 28 87
claes.lonnervall@stockholmshamnar.se

Ilka Ringdahl

Ilka Ringdahl

El-ansvarig

Telefon: 08-670 27 03
ilka.ringdahl@stockholmshamnar.se

Anders Lood

Anders Lood

Miljösamordnare byggnader

Telefon: 070-693 32 44
anders.lood@stockholmshamnar.se

Ansieh Seyed

Ansieh Seyed

Projektcontroller

Telefon: 08-670 26 79
ansieh.seyed@stockholmshamnar.se

Maria Falk

Maria Falk

KMA-samordnare stora projekt

Telefon: 08-670 27 64
maria.falk@stockholmshamnar.se

Anna Källgården

Anna Källgården

Arbetsmiljösamordnare stora projekt

Mobil: 070-615 60 99
anna.kallgarden@stockholmshamnar.se

Anna Lindblad

Anna Lindblad

Projektledare

Telefon: 08-670 27 71
anna.lindblad@stockholmshamnar.se

Radmila Taradzik

Radmila Paradzik

IT-samordnare

Telefon: 073-445 40 37
radmila.paradzik@stockholmshamnar.se

Jan Antonsson

Jan Antonsson

Projektledare infrastruktur

Telefon: 08-670 27 55
jan.antonsson@stockholmshamnar.se