Marknad & kommunikation

Henrik Widerståhl

Henrik Widerståhl

Marknadschef & vice vd

Telefon: 08-670 26 68
henrik.widerstahl@stockholmshamnar.se

Camilla Strümpel

Camilla Strümpel

Kommunikationschef

Telefon: 070-770 27 45
camilla.strumpel@stockholmshamnar.se

Ingrid Hansson

Ingrid Hansson

Pressansvarig kommunikatör

Telefon: 08-670 27 47
ingrid.hansson@stockholmshamnar.se

Jorun Nikander

Jorun Nikander

Kommunikatör & ansvarig digitala kanaler

Telefon: 08-670 27 46
jorun.nikander@stockholmshamnar.se

Kajsa Nygren

Kajsa Nygren

Kommunikatör

Telefon: 08-670 27 44
kajsa.nygren@stockholmshamnar.se

Maria Westman

Maria Westman

Kommunikatör

Telefon: 08-670 26 93
maria.westman@stockholmshamnar.se

Richard-John Lagerberg

Richard-John Lagerberg

Marknadsansvarig container och frakt

Telefon: 08-670 26 46
richard-john.lagerberg@stockholmshamnar.se

Bengt Ohlsson

Bengt Ohlsson

Business controller

Telefon: 08-670 27 61
bengt.ohlsson@stockholmshamnar.se

Torbjörn Granqvist

Torbjörn Granqvist

Marknadskoordinator & ansvarig Mälarens reglering

Telefon: 08-670 26 53
torbjorn.granqvist@stockholmshamnar.se